Toolbar + (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Left
bo: གཡོན
