Toolbar + (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
