Toolbar + (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Example
gl: Exemplo

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
