Toolbar + (1.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: Example
hi: उदाहरण

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
