Toolbar + (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Example
hu: Példa

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Discard changes
hu: Változások elvetése

en: Edit mode
hu: Szerkesztési mód
