Toolbar + (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Refresh
jv: Anyari

en: Example
jv: Contoné

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
