Toolbar + (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
