Toolbar + (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
