Toolbar + (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Example
sv: Exempel

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Discard changes
sv: Ignorera ändringar
