Toolbar + (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Refresh
ar: تحديث

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
