Toolbar + (1.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Example
fi: Esimerkki

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Discard changes
fi: Hylkää muutokset

en: Discard changes?
fi: Hylkää muutokset?
