Toolbar + (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
