Toolbar + (1.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Example
ja: 例

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Discard changes
ja: 変更を破棄

en: Discard changes?
ja: 変更を破棄しますか？

en: Edit mode
ja: 編集モード
