Toolbar + (1.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Example
lv: Piemērs

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
