Toolbar + (1.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Refresh
nl: Verversen

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen

en: Discard changes?
nl: Wijzigingen ongedaan maken?

en: Edit mode
nl: Bewerkmodus
