Toolbar + (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Preview
ps: مخليد

en: Refresh
ps: تاندول

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
