Toolbar + (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
