Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Back
af: Terug

en: Help
af: Hulp

en: User
af: Gebruiker

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Appearance
af: Voorkoms

en: People
af: Mense

en: Reports
af: Verslae

en: Structure
af: Struktuur
