Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Help
bn: সহায়তা

en: Menu
bn: মেনু

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: People
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Reports
bn: রিপোর্ট

en: Structure
bn: গঠন
