Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Shortcut
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི
