Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: User
bs: Korisnik
