Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Content
es: Contenido

en: Back
es: Atrás

en: Help
es: Ayuda

en: Icon
es: Icono

en: Menu
es: Menú

en: User
es: Usuario

en: Configuration
es: Configuración

en: Appearance
es: Apariencia

en: Extend
es: Ampliar

en: People
es: Usuarios

en: Shortcut
es: Atajo

en: Reports
es: Informes

en: Toolbar
es: Barra de herramientas

en: Structure
es: Estructura
