Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Back
gl: Voltar

en: Help
gl: Axuda

en: Icon
gl: Icona

en: Menu
gl: Menú

en: User
gl: Usuario/a

en: Configuration
gl: Configuración

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Extend
gl: Estender

en: People
gl: Persoas

en: Shortcut
gl: Atallo

en: Reports
gl: Informes

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Structure
gl: Estrutura
