Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Back
it: Indietro

en: Help
it: Aiuto

en: Icon
it: Icona

en: User
it: Utente

en: Configuration
it: Configurazione

en: Appearance
it: Aspetto

en: Extend
it: Estendi

en: People
it: Persone

en: Shortcut
it: Scorciatoia

en: Reports
it: Resoconti

en: Toolbar
it: Barra strumenti

en: Structure
it: Struttura
