Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Appearance
mn: Харагдац

en: People
mn: Хүмүүс

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: Structure
mn: Бүтэц
