Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Appearance
ne: रूप

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: Structure
ne: संरचना
