Toolbar Region (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: User
eo: Uzanto

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Appearance
eo: Aspekto

en: People
eo: Uzantoj

en: Reports
eo: Raportoj

en: Structure
eo: Strukturo
