Toolbar Region (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Back
id: Kembali

en: Help
id: Bantuan

en: Icon
id: Ikon

en: User
id: Pengguna

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Appearance
id: Penampilan

en: Extend
id: Mengembangkan

en: People
id: Orang

en: Shortcut
id: Pintasan

en: Reports
id: Laporan

en: Structure
id: Struktur
