Toolbar Region (8.x-1.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Appearance
mg: Endrika

en: People
mg: Olona

en: Reports
mg: Tatitra

en: Structure
mg: Tatitra
