Toolbar Region (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Back
th: กลับ

en: Menu
th: เมนู

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Extend
th: ส่วนขยาย

en: People
th: บุคคล

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: Structure
th: โครงสร้าง
