Toolbar Region (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: User
ast: Usuariu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: People
ast: Xente
