Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Back
az: Geri

en: Help
az: Dəstək

en: Icon
az: İconka

en: Menu
az: Menyu

en: User
az: İstifadəçi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Appearance
az: Görünüş

en: Extend
az: Əlavələr

en: People
az: İnsan

en: Shortcut
az: Qısa yol

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: Structure
az: Struktur
