Toolbar Region (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Back
cs: Zpět

en: Help
cs: Nápověda

en: Icon
cs: Ikona

en: User
cs: Uživatel

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Extend
cs: Rozšíření

en: People
cs: Uživatelé

en: Shortcut
cs: Zkratka

en: Reports
cs: Logy

en: Structure
cs: Struktura
