Toolbar Region (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།
