Toolbar Region (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Back
fi: Takaisin

en: Help
fi: Ohje

en: Icon
fi: Ikoni

en: Menu
fi: Valikko

en: User
fi: Käyttäjä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Extend
fi: Laajenna

en: People
fi: Käyttäjät

en: Shortcut
fi: Oikopolku

en: Reports
fi: Raportit

en: Structure
fi: Rakenne

en: - Default -
fi: - Oletus -
