Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Back
he: אחורה

en: Help
he: עזרה

en: Icon
he: סמל

en: Menu
he: תפריט

en: User
he: משתמש

en: Configuration
he: הגדרות

en: Appearance
he: מראה

en: Extend
he: הרחבות

en: People
he: משתמשים

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Reports
he: דוחות

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: Structure
he: מבנה

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -
