Toolbar Region (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Appearance
ka: იერსახე

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Shortcut
ka: სწრაფი ბმული

en: Structure
ka: სტრუქტურა
