Toolbar Region (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Back
nn: Attende

en: Help
nn: Hjelp

en: User
nn: Brukar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: People
nn: Folk

en: Reports
nn: Rapportar

en: Structure
nn: Struktur
