Toolbar Region (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Back
pl: Wstecz

en: Help
pl: Pomoc

en: Icon
pl: Ikona

en: User
pl: Użytkownik

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Extend
pl: Rozszerz

en: People
pl: Ludzie

en: Shortcut
pl: Skrót

en: Reports
pl: Raporty

en: Structure
pl: Struktura
