Toolbar Region (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Back
sk: Späť

en: Help
sk: Pomoc

en: Icon
sk: Ikona

en: User
sk: Používateľ

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: People
sk: Používatelia

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Structure
sk: Štruktúra
