Toolbar Region (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Menu
sr: Мени

en: User
sr: Корисник

en: Reports
sr: Извештаји
