Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Administration
ca: Administració

en: Version
ca: Versió

en: Theme
ca: Tema

en: Provider
ca: Proveïdor
