Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Administration
hr: Administracija

en: Version
hr: Inačica

en: Theme
hr: Tema

en: Provider
hr: Pružatelj
