Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Meta
kn: ಮೆಟಾ
