Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Version
lv: Versija

en: Theme
lv: Tēma

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs
