Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Version
fi: Versio

en: Theme
fi: Teema

en: Provider
fi: Sisältölähde
