Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Administration
it: Amministrazione

en: Version
it: Versione

en: Theme
it: Tema

en: Provider
it: Fonte esterna
