Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Version
el: Έκδοση

en: Theme
el: Θέμα

en: Provider
el: Πάροχος
