Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Administration
sk: Administrácia

en: Version
sk: Verzia

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Provider
sk: Poskytovateľ
