Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Theme
ta: தீம்

en: Provider
ta: வழங்குநர்
